افزونه کلیرفای

آشنایی حرفه ای با افزونه کلیرفای

کلیرفای امروزه یک افزونه بهینه سازی جهانی به شمار می آید. از حدود ۸ سال پیش که بهینه سازی سایت انجام میشد، یکی از مهم ترین بخ ها استفاده از افزونه هایی بوده است که در این زمینه مورد استفاده قرار می گرفته اند. افزونه کلیرفای در واقع یک جایگزین برای انواع افزونه های دیگری مانند  Yoast Seo , Autoptimize , Wp Super Cache نیست بلکه کار آنها را کامل خواهد کرد. برای اینکه کاربران بتوانند به آسانی از این افزونه استفاده کنند، تنظیمات بسیاری هم برای آن وجود دارد.

ویژگی های افزونه clearfy

افزونه کلیرفای برای بهینه سازی سایت و همچنین حذف موارد اضافی به شما کمک خواهد کرد. از این رو سرعت سایت شما اضافه می شود و مطمئنا این بخش در سئو و دیگر بخش های بهینه سازی سایت برای شما مفید خواهد بود.

افزونه کلیرفای

افزونه کلیرفای در واقع یک ابزار قدرتمند برای استیل و اسکریپتهایی است که به شما این قابلیت را می دهد که اسکریپت ها و همچنین فونت هایی که مورد استفاده قرار نگرفته اند را غیرفعال کنید. این بخش به نوبه خود در استفاده از سایت و بالا آوردن آن بسیار مهم خواهد بود.

بعضا دیده می شود که برخی از لینک هایی که در سایت شما وجود دارند کاملا اضافی هستند. شما میتوانید توسط این افزونه  این کدها را پاک کنید. فشرده سازی هایی که در زمینه HTML انجام می شود نیز تمامی از طریق همین افزونه است که در نهایت باعث سبک تر کردن وب سایت شما خواهد شد.

اینطور گفته می شود که ورپدرس در حالت عادی، اسکریپت هایی که مربوط به افزونه های مختلف است را به صورت کاملا جداگانه لود خواهد کرد. شما میتوانید با استفاده از افزونه کلیرفای این کار را به آسانی انجام دهید و تمامی این موارد را بعد از کامل شدن اسکریپت ها نمایش دهید.

شما میتوانید با قابلیت هایی که در زمینه فشرده سازی تصاویر وجود دارد، آن ها را با حداقل تاثیر به بالاترین کیفیت و کمترین حجم تبدیل کنید که به شما این امکان را خواهد داد که سایتی با کیفیت داشته باشید و در عین حال کاربر زمان زیادی را برای لود کردن سایت شما منتظر نماند. همانطور که میدانید، این بخش ها تماما در سئو موثر خواهند بود و اینجاست که اگر شما میخواهید بهینه سازی سئو را انجام دهید، پیشنهاد ما به شما استفاده از این افزونه  است. این افزونه را میتوانید به آسانی دانلود و مورد استفاده قرار دهید.

دانلود افزونه کلیرفای

نظر