با مشخصات و ویژگی های قالب Divi بیشتر آشنا شوید

قالب Divi را می توان به عنوان یکی از برترین محصولات قالب وردپرس دانست که امروزه امکان استفاده از آن به زبان فارسی نیز فراهم شده است و شما می توانید از این ابزار استفاده داشته باشید. در واقع می توان گفت که این قالب با ویژگی هایی که دارد می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما به شمار رود و بسیاری از کسانی که به صورت حرفه ای در حال طراحی سایت های وردپرسی هستند می توانند از آن استفاده کنند.

قالب دیوی

قالب دیوی

این قالب به صورت چند منظوره طراحی شده است و طراح می تواند برای طرح های مختلف از آن استفاده داشته باشد. همچنین باید در نظر بگیرید که انواع سایت ها با استفاده از قالب Divi در دسترس کاربران بوده و می توانند سایت را به خوبی طراحی کنند.

در این مقاله ما قصد داریم بیشتر در خصوص ویژگی ها و قابلیت های این قالب با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. این قالب برای اولین بار توسط تیم الگانت (یک تیم خارجی طراحی قالب وردپرس) توسعه داده شده است و می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رو برای طراحی سایت وردپرسی به شمار رود.

ویژگی های قالب Divi که پیش از خرید باید بدانید

قالب Divi می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما باشد و امروزه مورد استفاده در بسیاری از سایت ها می باشد. این قالب به شما امکان می دهد تا بتوانید به صورت زنده طراحی های مورد نظر خود را انجام دهید و همچنین می توانید از تمامی انواع محتوا مانند متن، نقشه، ویدئو، تصویر و غیره استفاده داشته باشید.

صفحه ساز مورد استفاده در این قالب باعث شده است تا کاربران بتوانند از آن در طراحی انواع سایت استفاده داشته باشند. طراحی ریسپانسیو قالب Divi از دیگر ویژگی های مثبتی است که شما می توانید از آن استفاده کنید و در نهایت می توان گفت که تمامی این قابلیت ها باعث شده است تا کاربران بسیاری از این قالب برای طراحی سایت وردپرسی استفاده کنند.

قالب Divi

قالب Divi

نتیجه گیری

قالب Divi برای انواع سایت مناسب است و با ویژگی های به روز و کاملی که دارد می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما به شمار رود. استفاده از المان ها و ویژگی های به روز در این قالب را می توان از مهم ترین ویژگی های این محصول دانست. همچنین باید بدانید که این قالب به صورت حرفه ای طراحی شده است و به صورت کامل زبان فارسی را پشتیبانی می کند. این قالب وردپرس به یکی از پرفروش ترین محصولات امروز بازار تبدیل شده است.

دانلود قالب از سایت راستچین