افزونه کش وردپرس fastest cahce

آشنایی با افزونه کش وردپرس fastest cache

افزونه کش وردپرس fastest cache با بیش از یک میلیون بار دانلود در واقع جز بهترین  افزونه ها بوده است. این افزونه رضایت کاربران خود را تا حد بسیار زیادی حفظ کرده است و در عین اینکه یک پلاگین ساده به شمار می آید اما ویژگی های بسیاری را داراست که به شما کمک خواهد کرد کارهای زیادی را با آن انجام دهید.

ویژگی های افزونه

افزونه کش وردپرس fastest cache در واقع افزونه ای فوق العاده برای کشینگ به حساب می آید. همانطور که میدانید یکی از مهم ترین کارهایی که شما باید برای بهینه سازی وب سایت خود از آن استفاده کنید این است سرعت وب سایت را افزایش دهید. این پلاگین به شما کمک خواهد کرد که این کار را به صورت دقیق انجام دهید. در این افزونه از جدیدترین و بهترین متدها برای کش کردن صفحات استفاده خواهد شد که در نهایت هم سرعت دانلود و بارگذاری را افزایش می دهد.

نسخه رایگان افزونه افزونه کش وردپرس تاکنون بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است. معمولا در وردپرس، هنگامی که یک کاربر سایت شما را فرا می خواند، شما باید اطلاعات سایت را برای کاربران دانلود کنید و آنها را نمایش دهید. اگر هربار که کاربران قصد مشاهده سایت شما را دارند این اتفاق مجددا رخ دهد، ممکن است که رم و سی پی یو هم درگیر شود و همین باعث کندی سایت شما خواهد شد. اینجاست که اهمیت بسیاری برای افزونه کش وردپرس احساس می شود.

ویژگی های افزونه کش وردپرس fastest cache

این افزونه در واقع با کمک گرفتن از سیستم صفحات پویا را به صفحات ایستا تبدیل خواهد کرد و تنها یک بار کافیست تا توسط کاربر به آسانی بارگذاری شود. در نهایت خواهید دید که سرعت سایت شما تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت.

این بخش در واقع جز مهمترین ها در رنکینگ گوگل به حساب می آید. بنابراین افزونه ای که بتوانید رتبه ی شما را در گوگل افزایش دهد میتواند برای شما بسیار مفید باشد. افزونه fastest cache به شما این امکان را خواهد داد که صفحه خود را به بخش اول گوگل بیاورید و زمانی که یک کاربر به دنبال یک اطلاعات خاص در زمینه ای است میتواند از سایت شما استفاده کند. تمامی این افزونه ها و به خصوص افزونه fastest cache در واقع برای همین طراحی شده اند که با بهبود سئوی سایت شما آن را به صفحات اول گوگل بیاورند پس استفاده از آن ها را فراموش نکنید.

دانلود نسخه پریمیوم افزونه fastest cache

نظر