افزونه گراویتی فرم فارسی

چرا افزونه گراویتی فرم فارسی را انتخاب کنیم؟

تمام کسانی که صاحب وب سایتی در دنیای مجازی اینترنت هستند، برای جلب رضایت کاربران بایستی در طراحی سایت خود نکاتی را رعایت کنند و امکاناتی را بر روی آن پیاده سازی کنند. افزونه گراویتی فرم فارسی یکی از پرکاربردترین عناصری است در طراحی سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

صاحبان وب سایت ها می توانند با استفاده از فرم ها به راحتی  با کاربران ارتباط برقرار کنند، خواسته ها و نظرات خود را از این طریق مطرح نمایند و علاوه بر این ایجاد فرم در سایت موجب جلب اعتماد کاربران می گردد. همچنین شما می توانید با استفاده از فرم ها در وقت خود صرفه جویی کنید و در زمان کمتری اطلاعات زیادی را از کاربران بگیرید. امنیت نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از فرم سازها است زیرا موجب جلوگیری از حملات هکرها به وب سایت می گردد.

مزایای استفاده از افزونه گراویتی فرم فارسی

مزایای استفاده از افزونه گراویتی فرم فارسی

دقت کرده باشید فرم های مختلفی را بر روی سایت ها مشاهده خواهید کرد که می توان به فرم های تماس اشاره کرد که معمولاً در صفحه تماس با ما وب سایت ها قابل مشاهده است. همچنین در طراحی خبرنامه و دریافت ایمیل می توانید از فرم ها استفاده کنید.

ویژگی فرم سازهای حرفه ای:

همان طور که گفته شد فرم ها نقش بسیار مهمی در جلب کاربران دارد بنابراین باید سعی شود فرم ها در بهترین شکل ممکن و کاربرپسند طراحی و در دسترس کاربران قرار گیرد. از جمله قابلیت های مهمی که باید یک فرم ساز خوب داشته باشد می توان به قابلیت هایی همچون ارائه پس زمینه های مختلف، انواع مختلف فیلد دکمه های رادیویی، چک باکس، جعبه متنی، آدرس ایمیل، منطقی، کشویی و… اشاره کرد.

برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس فرم سازهای مختلفی وجود دارد که افزونه گراویتی فرم فارسی یکی از حرفه ای ترین افزونه های فرم ساز است.

قابلیت های افزونه گراویتی فرم فارسی:

قابلیت های افزونه گراویتی فرم فارسی

قابلیت های افزونه گراویتی فرم فارسی

افزونه فرم ساز حرفه ای گراویتی رابطه کاربری کاربرپسندی دارد و کار با آن راحت است. شما با این افزونه  قادر هستید که بدون نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی و فقط با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن فیلدها فرمی حرفه ای طراحی نمایید.

افزونه گراویتی فرم فارسی دارای بیشتر از ۳۰ فیلد کاربردی است و قابلیت پشتیبانی از منطق های شرطی و چندمرحله‌ای را دارد. هم چنین این فرم ساز قابلیت ارتقا دارد و می توان قابلیت های زیادی را از طریق ادان ها به آن اضافه نمود.

شما می توانید برای دانلود افزونه gravity forms فارسی به وب سایت آن مراجعه نمایید که این وب سایت افزونه ها و خدمات زیادی را برای استفاده راحت کاربران ایرانی از این فرم ساز حرفه ای قرار داده است.  افزونه  گراویتی فرم در وب سایت رسمی وردپرس به صورت کاملاً رایگان در دسترس کاربران گذاشته شده است و تا اکنون دارای  بیش از ۲۰۰۰۰ نصب فعال می باشد.

برخی از امکانات کاربردی افزونه گراویتی فرم فارسی :

قابلیت افزودن انواع فیلد در افزونه گراویتی فرم فارسی:

افزونه gravity forms فارسی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید انواع فرم های دارای درگاه پرداخت، چندمرحله‌ای و حرفه ای، زمان دار و اعمال محدودیت را طراحی و استفاده نمایید.

قابلیت تعریف انواع داده ها و دریافت اطلاعات مختلف از کاربران:

شما می توانید با استفاده از افزونه gravity forms به راحتی انواع داده های مختلف و کاربردی را از هریک از کاربران دریافت نمایید که این اطلاعات می تواند شامل انواع اطلاعات متنی، عددی، ایمیل، کد ملی و… باشد.

قابلیت طراحی فرم های شرطی برای انواع فیلدها:

گراویتی به شما این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانید فرم ها را با استفاده از منطق های شرطی کنترل نمایید. منطق های شرطی به شما اجازه می دهد تا برگه ها، دکمه ی ارسال یا نمایش فیلدها را با توجه به انتخاب هریک از کاربران تعیین نمایید.

قابلیت طراحی انواع فرم ها در چندین مرحله :

فیلدی که در این افرونه این امکان را به شما می دهد تا فرمی چند صفحه ای داشته باشید فیلد برگه است. با استفاده از این فیلد فرم شما در چندین مرحله طراحی می گردد و نوار وضعیت ، وضعیت مراحل را به شما نشان خواهد داد.

قابلیت تنظیمات حرفه ای افزونه گراویتی فرم فارسی:

این فرم ساز پنل تنظیمات حرفه ای را داراست و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی برای هریک از فرم های خود عنوان، توضیحات ویژه ای را تعیین نمایید.

 

خرید افزونه از راستچین

نظر