افزونه جت المنتور

چرا باید از افزونه جت المنتور استفاده کنید؟

افزونه جت المنتور که در واقع همان JetElemnts  است یکی از محبوب ترین افزونه ها در صفحه ساز معروف المنتور به شمار می آید. شما میتوانید با استفاده از المان هایی که در این افزونه وجود دارد به آسانی صفحاتی که میخواهید را ایجاد کنید.

المان های موجود در این افزونه در واقع از ضروری ترین هایی هستند که باید برای ساخت صفحات وردپرس از آن استفاده کنید. در این بخش میخواهیم شما را با برخی از ویژگی های افزونه  آشنا کنیم. شما به کمک این افزونه میتوانید المنت های شگفت انگیز و جالبی را به صفحه وردپرس خود اضافه کنید.

افزونه جت المنتور دارای چه ویژگی هایی است؟

افزونه های جت المنتور دارای انواع مختلفی هستند و هر یک از آنها دارای یک سری ویژگی های خاص هستند. این افزونه در واقع یک افزونه جانبی است که برای صفحه ساز المنتور به حساب می آید. شما همچنین میتوانید از این افزونه در سیستم مدیریت محتوای وردپرس هم استفاده کنید.

جت المنتور

جت المنتور

در حالت کلی گفته می شود که این افزونه صفحه ساز کاربردهای بسیار زیادی را در زمینه ساخت یک صفحه به شما خواهد داد که همچنین امکانات و آپشن های بسیاری نیز برای فرد استفاده کننده در بر دارد. البته یک سری از افزونه ها یک سری پکیج ها و همچنین افزونه های الحاقی را نیز خواهند داشت که شما با استفاده از آن ها می توانید چند برابر استفاده را از افزونه جت المنتور داشته باشید.

شما میتوانید توسط این افزونه از انواع جدول های مختلف قیمت گذاری استفاده کنید. اگر سایت شما اینگونه است که باید با طراحی اسلاید ها و همچنین بخش های مختلف دیگر این کار را انجام دهید میتوانید این بخش را نیز به سایت خود توسط افزونه جت المنتور اضافه کنید.

بعضا دیده اید که در برخی از وب سایت ها فرم اشتراک هم وجود دارد که شما با این افزونه میتوانید فرم اشتراک را نیز اضافه کنید. نقشه های پیشرفته ای که در این زمینه وجود دارد نیز به شما کمک می کند که بتوانید به صورت پیشرفته تری سایت خود را اداره کنید.

امکانات شبکه ای و همچنین سونری هم از جمله مهم ترین ویژگی های جت المنتور است. شما میتوانید از تایمرهای شمارش معکوس استفاده کنید و امکان مقایسه انواع تصویرها و بنرها هم وجود دارد. اگر میخواهید از آخرین محصولات ووکامرس هم استفاده کنید این افزونه به شما کمک خواهد کرد.

 

دانلود رایگان افزونه jet-elements