تعیین کلمات کلیدی مهم با افزونه کلمات کلیدی وردپرس

تعیین کلمات کلیدی مهم با افزونه کلمات کلیدی وردپرس wordpress keyword tool :

سئو یا بهینه سازی وب سایت ها برای اخذ رتبه های بالا در نتایج موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است . سئو کلمات کلیدی یکی از مهم ترین بخش های سئو است که می توان با کمک افزونه کلمات کلیدی وردپرس به نتایج مطلوبی دست یافت.

یکی از مشکلاتی که اغلب افراد در زمان انتشار  مطالبشان بر روی وب سایت دارند این است که نمی توانند کلمات کلیدی مربوط به آن مطلب را پیدا کنند. در واقع اگر سئو سایت برای شما مهم است بایستی به درستی کلمات کلیدی آن مطلب را پیدا کنید، کلمات کلیدی که روزانه توسط کاربران زیادی در موتورهای جستجو استفاده می گردد.

بهبود سئو سایت با استفاده افزونه کلمات کلیدی وردپرس

بهبود سئو سایت با استفاده افزونه کلمات کلیدی وردپرس

گفتنی است حتی اگر شما بهترین و تخصصی ترین مطلب را بر روی سایت خود قرار دهید ولی کلمات کلیدی درستی را برای آن مشخص نکنیم قطعاً بی فایده است. به  عبارتی دیگر سئو سایت شما به کلمات کلیدی مرتبط است اگر کلمات کلیدی مناسبی را انتخاب نمایید در نتایج موتورهای جستجو نتیجه خوبی را کسب خواهید کرد و بالعکس در انتخاب کلمات کلیدی دقت نکنید به نتایج مطلوبی دست نخواهید یافت بنابراین لازم است با افزونه کلمات کلیدی وردپرس آشنا شوید و از آن ها در یافتن بهترین کلمات کلیدی کمک بگیرید.

برای پیدا کردن کلمات کلیدی ابزارها و افزونه های مختلفی مانند kwfinder.com ،keywordtool.io و گوگل کیورد پلنر وجود دارد. ما در اینجا به بررسی افزونه کلمات کلیدی وردپرس به نام افزونه wordpress keyword tool می پردازیم:

استفاده از افزونه wordpress keyword tool می تواند سئوی سایت شما را ارتقا بدهد و هم چنین باعث می گردد سایت شما در دنیای مجازی اینترنت به آسانی دست یافتنی باشد.

با انتخاب افزونه کلمات کلیدی وردپرس wordpress keyword tool می توانید تعداد بازدید و درآمد سایت خود را به طور چشم گیری افزایش دهید. در واقع مطالب سایتی که کلمات کلیدی آن به درستی انتخاب شده باشد برای موتورهای جستجو قابل فهم تر است و کاربران آسان تر می توانند سایت شما را پیدا کنند.

امکانات افزونه کلمات کلیدی وردپرس wordpress keyword tool :

نمایش پرکاربردترین کلمات کلیدی:

بعد از نصب این افزونه نیاز است تا تنظیمات آن را به درستی انجام دهید. در ابتدا سایت گوگل و زبان موردنظر را مشخص کنید.

نمایش پرکاربردترین کلمات کلیدی با افزونه کلمات کلیدی وردپرس

نمایش پرکاربردترین کلمات کلیدی با افزونه کلمات کلیدی وردپرس

بعد از انجام این تنظیمات در ویرایشگر صفحات برگه ها و نوشته ها بخشی با عنوان پیشنهاد دهنده ی کلمات کلیدی مشاهده خواهید کرد.

افزونه کلمات کلیدی وردپرس در بخش برگه ها و نوشته ها

افزونه کلمات کلیدی وردپرس در بخش برگه ها و نوشته ها

اکنون شما می توانید کلمات کلیدی مطلب خود را جستجو کنید تا کلمات کلیدی پر تکرار و محبوب به شما نمایش داده شود. این کلمات کلیدی را می توانید به عنوان برچسب در بخش برچسب نوشته خود اضافه نمایید.

قابلیت بررسی میزان چگالی کلمات کلیدی با افزونه کلمات کلیدی وردپرس keyword tool :

یکی از قابلیت های مهم این افزونه بررسی چگالی کلمات کلیدی است. همان طور که می دانید چگالی کلمات کلیدی به معنای درصد میزان استفاده از کلمه کلیدی انتخابی شما نسبت به تمام متن می باشد.

چگالی کلمات

چگالی کلمات

رعایت درصد چگالی کلمات کلیدی در بهبود سئو سایت بسیار حائز اهمیت می باشد و همواره درصد مشخصی (بین ۱ تا ۲ درصد) را برای آن تعیین کرده اند. عدم توجه به این نکته باعث می گردد تأثیر کلمات کلیدی کاهش یابد و به دنبال این کاهش شاهد کاهش چشم گیر رتبه ی وب سایت هستید.

قابلیت انتقال کلمات کلیدی گوگل به برچسب ها:

شما می توانید با افزونه wordpress keyword tool  به آسانی همه ی کلمات کلیدی مهم را به قسمت برچسب ها انتقال دهید.

از دیگر قابلیت های مهم این افزونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

امکان جستجوی کلمات کلیدی به صورت تکی یا کلی برای افزودن به بخش برچسب ها:

شما با این افزونه به راحتی می توانید هریک از کلمات کلیدی مورد نظر را به صورت تکی یا چندتایی به بخش برچسب ها اضافه نمایید.

امکان تنظیم جستجوی کلمات کلیدی با توجه به موتورجستجوی گوگل در هر کشور:

افزونه wordpress keyword tool  پنل تنظیمات قدرتمندی دارد و به شما اجازه می دهد تا کلمات کلیدی را با توجه به کلمات کلیدی در هر کشور تعیین نمایید.

امکان نمایش همه ی کلمات کلیدی در قالب پنجره پاپ آپ:

تمامی کلمات کلیدی که شما جستجو می کنید در قالب پنجره پاپ آپ به شما نمایش داده می شود و شما به آسانی می توانید هریک از آن ها را انتخاب نمایید.

قابلیت نمایش ۱۰ کلمه کلیدی مهم مربوط به صفحه اول موتور جستجوی گوگل:

این افزونه ۱۰ کلمه کلیدی مهم که توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار گرفته است را به شما نمایش خواهند داد.

نصب و راه اندازی آسان افزونه :

افزونه wordpress keyword tool  به آسانی نصب می شود و تنظیمات پیچیده ای ندارد بنابراین افراد به راحتی می توانند با آن کار کنند.

 

خرید از راستچین

برای دانلود رایگان حتما با فیلترشکن بر روی لینک زیر کلیک کرده ویکی از لینک ها را در مرورگر خود قرار دهید.این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است بعضی از لینک ها کار نکنند

دانلود رایگان

نظر