دریافت پروژه و انجام آن پروژه به صورت دورکاری

دریافت پروژه از طریق اینترنت و انجام پروژه به صورت دورکاری یکی از پردرآمدترین مشاغل در اکثر کشورها می باشد. بازار کار یک فریلنسر حرفه ای به مرزهای یک کشور محدود نیست و این بازار به حدی بزرگ بوده که هیچگاه اشباء نخواهد شد. شما با هر مهارت و تخصص و هر سطح از توانایی می توانید پروژه مناسب خود را پیدا کرده و سهمی از این بازار جذاب داشته باشید.

دورکاری یکی از موفق ترین راه های کسب درآمد در دنیای مدرن بوده و انعطاف پذیری زمان کاری، دریافت سریع و به موقع دستمزد کاری که انجام می دهید و همچنین انتخاب پروژه ای که می خواهید روی آن کار کنید برتری های بسیار زیادی به افراد میده. شما به عنوان یک فرد دورکار یا فریلنسر هزینه ای برای رفت و آمد به محل کار نخواهید داشت و می توانید با استفاده از اینترنت و در منزل، در محیطی که در اون راحت هستید و احساس آرامش میکنید قبول سفارش کرده و درآمد خوبی کسب کنید.

هیچ محدودیتی برای حداکثر درآمد یک فرد دورکار یا به اصطلاح فریلنسر وجود نداره. فریلنسرها بسته به تخصص و میزان مهارت خود می توانند درآمدی بسیار  چشمگیر داشته و تنها چیزی که شما رو محدود میکنه میزان وقتیه که برای این کار اختصاص میدید. زمان یکی از مهم ترین عناصری هستش که یک فریلنسر حرفه ای باید اون رو در نظر بگیرد زیرا وقت شناسی در کنار کار حرفه ای باعث میشه مشتریانتان از شما راضی بوده و با دریافت امتیاز و کامنت های مثبت از آنها شانس بیشتری برای دریافت پروژه های بعدی و بزرگتر داشته باشید.

از دیگر مزایای کار به صورت دورکاری اینه که شما می توانید هر زمان که نیاز داشته و دوست دارید قبول سفارش کنید و این کار انعطاف پذیری بسیار بالایی برای تنظیم ساعت کاری به افراد میده. طراحی سایت، تولید اپلیکیشن موبایل، تولید محتوا و ترجمه از پرطرفدارترین زمینه های دورکاری می باشند.

دریافت پروژه و انجام آن به صورت دورکاری

دریافت پروژه و انجام آن به صورت دورکاری

ثبت سفارش در کانون وردپرس

با تعریف پروژه و ثبت سفارش در کانون وردپرس می توانید اطمینان داشته باشید که سفارش شما در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه انجام خواهد شد. کانون وردپرس با به خدمت گرفتن بهترین متخصصین مجموعه ای کامل از مهارت ها را تحت پوشش خود قرار می دهد.

شما می توانید سفارشات پروژه خود را در زمینه های:طراحی گرافیک، برنامه نویسی وب و طراحی سایت، برنامه نویسی برای موبایل و تولید اپلیکیشن موبایل، تولید محتوا و ترجمه، به خدمت گرفتن دستیار مجازی، به خدمت گیری نیروهای پشتیبانی مشتریان، بازاریابی و فروش، حسابداری و مشاوره برای پیشرفت کسب و کار، وارد کردن اطلاعات(دیتا اینتری)، شبکه و مهندسی علوم، تولید و جست و جوی محصول و بسیاری زمینه های دیگر در کانون وردپرس ثبت نموده و اطمینان داشته باشید که پروژه شما در کمترین زمان توسط بهترین متخصصین انجام شده و تحویل شما خواهد شد.

شما با ثبت سفارش در کانون وردپرس به مجموعه ای از بهترین متخصصین ایرانی دسترسی خواهید داشت و با مشاهده پیشنهاد های ارائه شده از طرف این متخصصین، سابقه آنها و نظر سایر مشتریان بهترین انتخاب را داشته و مناسب ترین فرد را برای انجام پروژه خود پیدا کنید. همچنین بازار رقابتی کانون وردپرس باعث خواهد شد پروژه شما با کمترین میزان هزینه اجرایی شود.

ثبت سفارش پروژه در کانون وردپرس

ثبت سفارش پروژه در کانون وردپرس

همکاری با کانون وردپرس و انجام پروژه

کانون وردپرس بستری است که این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از مهارت و تخصصی که دارید درآمد های بالا کسب کنید. شما با ثبت نام در کانون وردپرس میتوانید به پروژه های متنوعی در زمینه های برنامه نویسی، تولید محتوا و دیتا اینتری، حسابداری، پشتیبانی مشتریان، علوم مهندسی و بسیاری از زمینه های تخصصی دیگر دسترسی داشته و بازار بزرگی از مشتریان را در اختیار داشته باشید.

شما با انتخاب این شغل وارد بازاری خواهید شد که هفت روز هفته و به صورت بیست و چهار ساعته باز بوده و این اطمینان را به شما میدهد که هیچ وقت بیکار نخواهید ماند. چه به عنوان یک فریلنسر حرفه ای و تمام وقت و چه به عنوان شغلی پاره وقت، کانون وردپرس بهترین مکان برای انتخاب پروژه ای متناسب با مهارت و تخصص شماست.

همچنین کانون وردپرس می تواند مکانی باشد برای آشنایی با سایر متخصصین  و شناخت نحوه ی کار آنها که این امر می تواند تاثیر چشمگیری در رشد و ارتقا مهارت و تخصص شما داشته باشد. در ادامه به بررسی بخشی از این مهارت ها می پردازیم.

همکاری با کانون وردپرس

همکاری با کانون وردپرس

برنامه نویسی

گسترش استفاده از کامپیوتر در تمامی عرصه های زندگی مدرن، شغل برنامه نویسی را به یکی از مهمترین و پردرآمدترین مهارت های دنیای امروز تبدیل کرده است. امروزه زبان های برنامه نویسی بسیار زیادی وجود دارند که هرکدام قابلیت ها  و محدودیت های خاص خود را دارا می باشند.

در دنیای برنامه نویسی شما قادر هستید یک کار واحد را به وسیله زبان های برنامه نویسی مختلف و همینطور به شیوه های متفاوت اجرا کنید اما یک برنامه نویس با توجه به همین تفاوت ها انتخاب می کند بهترین زبان و شیوه برای انجام پروژه کدام است. زبان های برنامه نویسی مانند C، C++، Python، Java، Matlab و بسیاری زبان های دیگر همگی پرطرفدار بوده و روزانه هزاران پروژه با استفاده از این زبان های برنامه نویسی در کانون وردپرس تعریف و اجرا می شوند.

شما برنامه نویسان عزیز به راحتی با انتخاب مهارت و تخصصی که دارید می توانید به جست و جوی پروژه های مرتبط بپردازید و پروژه متناسب با مهارت و سطح توانایی های خود را پیدا کنید. پروژه های برنامه نویسی در کانون وردپرس به سه رشته اصلی تقسیم می شود:

  • برنامه نویسی برای صفحات وب و طراحی سایت

  • برنامه نویسی برای موبایل و تولید اپلیکیشن موبایل

  • تولید نرم افزار

    برنامه نویسی

    برنامه نویسی

طراحی سایت و برنامه نویسی برای صفحات وب

گسترش صفحات وب و برنامه نویسی برای وب سایت یا به اصطلاح طراحی سایت یکی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین زمینه های برنامه نویسی می باشد. شما برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس وب به مهارت هایی از قبیل HTML، CSS، JavaScript و همچنین آشنایی با ابزار ها و کتابخانه های مختلف نیاز دارید.

البته اینها تنها زمینه هایی نیستند که میتوانید در آن به فعالیت بپردازید و مهارت های دیگر مانند زبان برنامه نویسی WordPress .PHP، Bootstrap، SQL، Joomla، کتابخانه های JQuery تنها بخش کوچکی از تخصص ها و مهارت هایی است که می توانید از آنها برای قبول پروژه و کسب درآمد از طریق طراحی سایت در کانون وردپرس استفاده کنید.

شما با تسلط بر یک یا چند مهارت می توانید به طیف وسیعی از پروژه های برنامه نویسی وب دسترسی داشته و قبول پروژه کنید. از جمله مهارت های دیگر برای طراحی سایت که می توان به آن اشاره کرد برنامه نویسی تحت ویندوز، دسکتاپ ویندوز، برنامه نویسی C# ، زبان برنامه نویسی C، AJAX، Prestashop، ASP.Net و Laravel اشاره کرد.

برنامه نویسی برای پروژه های صفحات وب

برنامه نویسی برای پروژه های صفحات وب

برنامه نویسی برای موبایل و تولید اپلیکیشن موبایل

با گسترش و همه گیر شدن تلفن های همراه هوشمند لزوم برنامه نویسی برای این دستگاه ها و کمبود متخصصین کافی در این زمینه، برنامه نویسی برای تلفن های هوشمند و تولید اپلیکیشن موبایل را به تبدیل به بازاری بسیار داغ و پردرآمد نموده است.

بدون شک برنامه نویسی برای موبایل یکی از زمینه هایی است که جای بسیار زیادی برای کار و خلاقیت در آن وجود دارد. همچنین ابزارهای های جدید مانند ساعت های هوشمند که به تلفن همراه شما متصل می شوند همگی قابل برنامه نویسی بوده و جزو مهارت های جدیدی هستند که بازار کار بسیار بکر و پرطرفداری دارند.

شما می توانید پروژه های بسیار متنوع مانند ساخت بازی، تولید اپلیکیشن موبایل، تست و بهینه سازی نرم افزارهای مختلف را در کانون وردپرس مشاهده کرده و در مرکز این بازار داغ و مهیج باشید.

کار برنامه نویسی موبایل و تولید اپلیکیشن موبایل شامل تخصص هایی از قبیل برنامه نویسی برای گوشی های آیفون، ویندوز موبایل، J2ME، Symbian، Amazon Kindle، palm، برنامه نویسی اندروید، Telegram APIs، Material Design، Windows CE، Android Honeycomb، Geolocation و برنامه نویسی برای گوشی های بلک بری و تولید اپلیکیشن موبایل برای این دستگاه ها بسیاری شاخه های مهارتی دیگر بوده که همگی توسط بهترین متخصصین در کانون وردپرس قابل انجام خواهد بود.

برنامه نویسی برای پروژه های موبایل

برنامه نویسی برای پروژه های موبایل

تولید نرم افزار

تمامی سیستم های سخت افزاری و یا اصطلاحا کامپیوتر ها برای پردازش و انجام کارهای مختلف نیاز به نرم افزار دارند. تمامی ابزارهای الکترونیکی حتی یخچال خانه شما برای استفاده از سخت افزار خود نیاز به تنظیمات نرم افزاری دارد. از زبان ماشین گرفته تا کتابخانه های آماده همگی مهارت هایی هستند که بشر برای استفاده از این کامپیوتر های کوچک و بزرگ که هر روز جای بیشتری در زندگی ما پیدا می کنند به آن نیاز دارد.

و این تازه ابتدا و کودکی عصر مدرنیته است در آینده نزدیک بیشتر کارها توسط کامپیوترها انجام شد و تمام این کامپیوتر ها برای انجام کارهای مختلف به برنامه نویسی نیاز خواهند داشت. در این میان تنها مشکل بزرگ این خواهد بود که به اندازه کافی متخصص برای انجام پروژه های برنامه نویسی مورد نیاز بازار وجود ندارد. بنابراین برنامه نویسی یکی از مهمترین و پر درآمد ترین مشاغل آینده نزدیک خواهد بود. برنامه نویسی و تولید نرم افزار شاخه های بسیار متنوعی داشته و شما برای انجام یک کار مشخص می توانید از زبان های برنامه نویسی مختلف و راه حل های متفاوتی استفاده کنید.

برای انتخاب روش انجام آن بایستی به توضیحاتی که توسط کارفرما در هنگام تعریف پروژه ارائه می شود توجه نمایید. البته شما با تسلط بر یک زبان برنامه نویسی هم می توانید برای دریافت پروژه های بسیاری اقدام کرده و علاوه بر قوی تر کردن رزومه خود درآمد بسیار زیادی کسب کنید.

تولید نرم افزار

تولید نرم افزار

تولید محتوا و ترجمه

ضرب المثلی در زبان انگلیسی وجود دارد که می گوید: محتوا پادشاه است. این جمله به این معنی است که محتوا مهم ترین بخش کسب و کارهای اینترنتی می باشد. فارغ از بستر و ظاهری که برای کسب و کار خود انتخاب می کنید بایستی توجه ویژه ای به محتوایی که تولید می کنید داشته باشید. زیرا در نهایت این محتوای شماست که کیفیت کار شما را مشخص کرده و مخاطب را جذب می کند. تولید محتوا چه به صورت تالیف و چه ترجمه بایستی علاوه بر رعایت استانداردهایی مانند سئو، جذاب و دست اول باشند.

شما وقتی قادر خواهید بود مشتریان وفادار و همیشگی برای خود بسازید که به صورت مداوم محتوایی با کیفیت و جدید تولید نمایید. زیرا اکثر موتورهای جستجو محتوای تکراری را تشخیص داده و درجه اعتبار کمتری برای نمایش این صفحات قائل می شوند. شما برای ترجمه و تولید محتوا تخصصی بایستی از متخصصصین این رشته ها استفاده نمایید تا علاوه بر سرعت بالای ترجمه و تولید محتوا با کلمات و واژه های تخصصی آشنا بوده و متنی روان و قابل استفاده را به کاربران خود ارائه نمایید.

شما در کانون وردپرس قادر خواهید بود با مشاهده پروفایل فریلنسر ها و بررسی تخصص و رضایتمندی مشتریان قبلی بهترین انتخاب را برای تولید محتوا و یا ترجمه مطالب خود داشته باشید.

تولید محتوا و ترجمه

تولید محتوا و ترجمه

طراحی و کارهای گرافیکی

انتخاب طراح و گرافیست مناسب یکی از دشوارترین کارها برای مدیران می باشد. زیرا علاوه بر دشوار بودن سنجش میزان توانایی و تخصص، مدیر مجموعه بایستی فردی را انتخاب نماید که از بین برنامه های متنوعی که برای انجام کارهای گرافیکی وجود دارد با برنامه ای کار کند که سایر افراد تیم نیز با آن آشنا هستند. همچنین برای آشنایی با نحوه کار و سبک طراح و گرافیست نمونه کارهای قبلی بررسی دقیق شوند.

همه این موارد می تواند انتخاب و تصمیم گیری را برای مدیر مجموعه دشوار و پرهزینه نماید. اما در کانون وردپرس شما به راحتی می توانید با بررسی سابقه شخص پیشنهاد دهنده و مشاهده نمونه کارهای قبلی، فرد مناسب برای انجام پروژه مورد نظر خود را پیدا نمایید. شما می توانید پروژه های متنوعی از قبیل طراحی لوگو، طراحی بروشور، قالب، انیمیشن، موشن گرافیک و سایر زمینه های طراحی و گرافیک را تعریف نموده و یا مشاهده قبول کرده و انجام دهید.

سایر مهارت هایی مربوط به طراحی و گرافیک مانند ادوبی ایلاستریتور، طراحی تبلیغات، طراحی بروشور، کارت ویزیت، ۳D Modelling، ۳DS MAX، ادوبی افتر افکت، ادوبی فتوشاپ، طراحی آیکون، فلش، انیمیشن، ساخت قالب، خدمات ویدئویی، ویرایش عکس، طراحی کاتالوگ، طراحی گرافیک، تصویر سازی، طراحی بنر، تبدیل PSD به HTML ، طراحی مفهومی و طراحی واسط کابری نیز در کانون وردپرس قابل انجام می باشند.

طراحی و کارهای گرافیکی

طراحی و کارهای گرافیکی

ورود اطلاعات

ورود اطلاعات و یا دیتا اینتری یکی از مهارت هایی است که به راحتی قابل فراگیری بوده و زمینه خوبی برای ورود افراد علاقه مند و تازه کار در زمینه کسب و کارهای اینترنتی می باشد. شما با داشتن مجموعه ای از مهارت های ساده می توانید پروژه های تایپ، ورود اطلاعات در سایت، آپلود ویدئو جستجو در وب و بسیاری پروژه های متنوع دیگر را در سایت کانون وردپرس مشاهده کرده و کسب درآمد کنید.

همچنین به عنوان سفارش دهنده دیگر لازم نیست برای ایجاد تیم های ورود اطلاعات یا دیتا اینتری هزینه های سنگین انجام دهید. شما به راحتی قادر خواهید بود به صورت پروژه ای با افراد مورد نظر خود کار کرده و با هزینه ای بسیار کمتر کار وارد کردن اطلاعات را انجام دهید.

همچنین با استفاده از تایپیست های حرفه ای پروژه های خود را در کمترین زمان تحویل بگیرید. از جمله سایر خدماتی که می توان به آن اشاره کرد پشتیبانی فنی، آپلود ویدئو، ارسال مقاله، Excel، رونویسی، پشتیبانی دسکتاپ و سفارش پردازش می باشند.

دیتا اینتری

دیتا اینتری

پشتیبانی مشتریان

انتخاب افراد برای پشتیبانی از سایت و یا پشتیبانی تلفنی می تواند بسیار پر هزینه باشد. زیرا شما بایستی هزینه مادی و زمانی زیادی را برای آموزش نیروهای خود صرف نمایید. اما با استفاده از سایت کانون وردپرس، این امکان برای شما فراهم شده تا در کمترین زمان متخصص ترین نیروها را در اختیار بگیرید.

همچنین می توانید میزان دستمزد پیشنهادی فریلنسر ها را بررسی کرده و به این طریق هزینه های تحمیلی به مجموعه خود را تحت کنترل قرار دهید. امکان مشاهده فریلنسرهای موفق و حرفه ای برای پشتیبانی مشتریان و تعریف پروژه در کانون وردپرس بهترین راه برای ساختن تیم حرفه ای پشتیبانی با کمترین هزینه برای شماست.

پشتیبانی از مشتریان

پشتیبانی از مشتریان

شبکه و علوم مهندسی

کانون وردپرس با در اختیار داشتن طیف وسیعی متخصصین و دانشگاهیان و گروه های علمی و تحقیقاتی در کنار کمک به توسعه دانش و فناوری درآمد زایی برای متخصصین کشورمان این امکان را برای شما فراهم آورده تا بتوانید پروژه های خود را در طیف وسیعی از زمینه های تخصصی تعریف کرده و اطمینان داشته باشید پروژه شما در کمترین زمان، با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت و توسط بهترین متخصصین انجام شده و به شما تحویل خواهد شد.

همچنین شما این امکان را دارید تا با فریلنسر مورد نظر خود گفتگو کرده نظر او را جویا شده و از طریق تعامل و گفت گو بهترین شیوه برای انجام پروژه خود را انتخاب کنید. مهارت هایی مانند مجازی سازی، رمزنگاری، راه اندازی سرور، طراحی شبکه، طراحی محصول، پروژه های علوم پایه، پزشکی، تغذیه و ورزشی و همچنین کار با نرم افزار های مهندسی مانند اتوکد و نرم افزارهای شبیه سازی تنها گوشه ای از مهارت هایی است که می توانید به وسیله آنها در کانون وردپرس به تعریف پروژه و فعالیت بپردازید.

همچنین شما در کانون وردپرس می توانید به دنبال متخصصینی با مهارت هایی مانند مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی صنایع، آمار و الگوریتم گشته و پروژه خود را به دست بهترین متخصصین بسپارید.

پروژه های شبکه و علوم مهندسی

پروژه های شبکه و علوم مهندسی

فروش و بازاریابی

شما با استفاده از سایت کانون وردپرس می توانید با تعریف پروژه در زمینه های بازاریابی و فروش از فروشندگان و بازاریابان حرفه ای کانون وردپرس استفاده کنید. این امکان در کانون وردپرس برای شما فراهم شده که با به کارگیری مشاوران فروش و بازاریابی در کانون وردپرس بهترین تصمیم را برای انتخاب و مدیریت شیوه های بازاریابی اتخاذ نمایید.

انتخاب بهترین شیوه های بازاریابی و فروش تاثیر حیاتی در سرنوشت کسب و کار شما دارد. شما با انتخاب شیوه بازاریابی و فروش و همچنین انتخاب بهترین های کانون وردپرس برای انجام پروژه و پلن کاری تان علاوه بر بهینه سازی و صرفه جویی در هزینه های سازمانی، فروش و رشد پیوسته کسب و کارتان را نیز تضمین می کنید.

خدماتی مانند برنامه ریزی تبلیغ، بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ، بازاریابی اینترنتی،  ژئو مارکتینگ یا بازاریابی جغرافیایی، جندر مارکتینگ یا بازاریابی جنسیتی و بازاریابی تلفنی همگی توسط بهترین متخصصین در کانون وردپرس انجام خواهند شد.

فروش و بازاریابی

کسب و کار

تمامی خدماتی که شما برای رشد کسب و کار خود به آن نیاز دارید، توسط بهترین متخصصین در کانون وردپرس قابل انجام است. کافیست اقدام به ثبت پروژه در زمینه مورد نظر خود نمایید تا از مهارت بهترین متخصصین برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید. خدماتی مانند مشاوره، حسابداری و استخدام نیروی انسانی همگی توسط نیروهایی امین و با تجربه در کانون وردپرس قابل انجام هستند.

شما با تعریف پروژه در زمینه های کنترل موجودی، کنترل کیفیت، مدیریت پروژه، مدیریت منابع انسانی و برنامه ریزی رویداد علم روز دنیا و بهترین متخصصین را کسب و کار خود به خدمت گرفته و اطمینان خواهید داشت که پروژه شما برای رشد کسب و کارتان، به بهترین نحو انجام خواهد شد.

سایر تخصص های قابل جستجو در کانون وردپرس شامل، خدمات ایزو، خدمات مستر کارت، خدمات پی پال، خدمات اقامتی و مهاجرتی و منبع یابی تامین کننده و منبع یابی محصول و هزاران تخصص دیگر همگی برای انجام پروژه های مربوط به کسب و کار شما آماده اند.

کسب و کار

کسب و کار

موارد دیگر

کانون وردپرس محلی است برای متصل کردن کارفرمایان به متخصصین و برقراری ارتباط بین آنها با هدف ایجاد فضایی برد-برد برای هر دو طرف. کانون وردپرس از یک سو با ایجاد درآمد و اشتغال برای نیرو متخصص در جهت رشد اقتصادی و فنی فریلنسرها گام برداشته و از طرف دیگر با معرفی بستری برای معرفی و جستجوی متخصصین این امکان را به کارفرمایان می دهد که علاوه بر انتخاب درست، کنترل بسیار بالایی روی هزینه های مالی و زمانی سازمان و کسب و کار خود داشته باشند.

انجام پروژه های طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن موبایل و تولید محتوا و ترجمه بخش کوچکی از زمینه هایی است که می توانید به تعریف پروژه در آنها بپردازید. بنابراین تعریف هر گونه پروژه تخصصی در کانون وردپرس امکان پذیر بوده و می توانید اطمینان داشته باشید بهترین متخصصین برای انجام پروژه شما در اختیارتان خواهد بود.

از جمله سایر تخصص هایی که می توانیم از آن نام ببریم تدریس خصوصی، روانشناسی، ارزش گذاری و ارزیابی، سلامت، بیمه، آموزش، خودرو، ورزش، الگوی ساخت، اتوماسیون آزمون، عیب یابی، بازارهای مالی، تغذیه، برگزاری کارگاه های آموزشی و آزمون می باشند.

کانون وردپرس

نظر