sahifa

قالب صحیفه

قالب صحیفه از بهترین قالب هایی است که شما میتوانید برای سایت وردپرس خود از آن استفاده کنید. این قالب در واقع دارای دو ستون است که یک ستون تنها مربوط به سایدبار است. ستون دیگر قالب صحیفه برای محتوای شما خواهد بود. ای قالب بیشتر برای سایت های خبری مورد استفاده است.

قالب صحیفه دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

در بین افرادی که با وردپرس کار می کنند، کمتر کسی قالب صحیفه را نمی شناسد. این قالب دارای امکانات بی نظیر و قدرتمندی است که عده بسیاری از آن بی اطلاع اند. اگر شما سایت تم فارست را چک کنید خواهید دید که این قالب مدت هاست که جزء ۵ قالب برتر به شمار می آید و هرگز هم جایگاه خود را از دست نداده است.

این قالب توسط تیم TieLabs  طراحی شده است که کار کدنویسی آن را برعهده داشته اند. این قالب تاکنون بیش از ۲۲۰۰۰ بار در سطح دنیا به فروش رسیده است. این نکته نمایانگر ویژگی های منحصر به فرد این قالب است که باعث شده تا انقدر پرفروش باشد. فونت های فارسی این قالب توسط تیم قدرتمند ابزار وردپرس ایجاد شده اند و شما هم اکنون میتوانید در پنل تنظیمات فارسی انواع مختلف این فونت ها و تنظیمات را مشاهده کنید. استفاده از این قالب به شما کمک می کند که همواره جذاب و تک باشید.

قالب صحیفه

قالب صحیفه

آیا قالب صحیفه ریسپانسیو است؟

این قالب با ویژگی ریسپانسیو بودن طراحی شده اند که در واقع یک ویژگی حرفه ای به شمار می آید. هر نوع دستکاری در این قالب به راحتی واکنش نشان خواهد داد و اینجاست که شما میتوانید به سادگی آن را تنظیم کنید. این موضوع برای طراحی سازگار هم مهم است. امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های سایت برای گوگل واکنشگرا بودن آن است که حتما باید به آن توجه کنید.

قالب وردپرس صحیفه با ویژگی هایی که دارد دارای تنظیمات کاملا فارسی و راستچین شده است که شما از این بابت میتوانید مطمئن باشید و نگرانی ای نخواهید داشت. تیم هایی که در زمینه ساخت قالب های فارسی فعالیت می کنند می دانند که کار آن ها در این بخش راحت تر خواهد بود اگر که از قالب هایی استفاده کنند که فارسی سازی شده اند. در نهایت هم میتوان گفت که شما قابلیت افزودن هرگونه فونت فارسی را به این بخش خواهید داشت. قالب صحیفه به صورت کاملا حرفه ای تمامی امکانات را برای زیبایی سازی سایت در اختیار شما قرار می دهد و می تواند یک انتخاب عالی برای سایت خبری شما باشد.

 

دانلود قالب صحیفه sahifa

نظر