اسکیماپرو

افزونه Schema Pro

کار کردن با افزونه Schema Pro

جزئیات متفاوتی در زمینه کار کردن با افزونه Schema Pro وجود دارد. در واقع یکی از آسان ترین و بهینه ترین راه هایی که شما توسط آن می توانید نشانه های Schema  را به کار ببرید استفاده از این افزونه است. اگر شما صاحب یک وب سایت وردپرسی هستید و میخواهید آن را بهینه سازی کنید میتوانید روی این افزونه حساب کنید.

افزونه Schema Pro چیست؟

شما با داشتن این افزونه قادر خواهید بود که بدون داشتن دانش خاص در زمینه برنامه نویسی، قالب های وردپرسی را نشانه گذاری کنید. در این حال گوگل محتوای شما را به عنوان یک محتوای مناسب خواهد شناخت. طرح یا Schema در واقع نشانه هایی هستند که موتورهای جست و جو مانند گوگل آن ها را شناسایی خواهند کرد. گوگل از این طرح ها برای بهبود اطلاعات سایت شما استفاده می کند.

افزونه Schema Pro برای بهبود سئو

افزونه Schema Pro برای بهبود سئو

مجموعه های مختلفی از میکرودیتا وجود دارد که داده های شما را بررسی خواهد کرد و همچنین شما میتوانید آن ها را به کد های خود در HTML  هم اضافه کنید. این کار به شما اجازه خواهد داد که اطلاعاتی که اضافه هستند را بخوانید. در صورت لزوم حتی میتوانید این اطلاعات مذکور را در بخش های اسنیپت اضافه کنید.

طرح های Schema اما محدود نیستند و شما هم اگر میخواهید این طرح ها را استفاده کنید باید از این افزونه استفاده کنید. در واقع دستورالعمل های مختلفی هم وجود دارد که شما میتوانید آن ها را برای استفاده بهینه مورد بررسی قرار دهید. اما چرا نشانه های Schema  در وردپرس مهم است؟

این نشانه ها در افزونه Schema Pro وجود دارند. در واقع همانطور که در بالا هم ذکر کردیم، موتورهای جست و جو را میتوانید با اطلاعات مناسب در یک صفحه پر کنید.

اینکه شما بتوانید در گوگل به رتبه های بالا دست پیدا کنید کار سختی نخواهد بود. نشانه ها اسکما در واقع کمک می کنند تا موتورهای جست و جو مانند گوگل نسبت به صفحه شما یک درک درست داشته باشند و محتوای شما را نیز مورد بررسی قرار دهند. اغلب گفته می شود که این موتورها تمامی محتوای شما را خواهند خواند و اینجاست که شما میتوانید با درج یک مطلب عالی و با کمک گرفتن این افزونه  خود را به صفحه های اول گوگل برسانید و چیزی هم از این مهم تر نیست که بتوانید خود را به رتبه های عالی گوگل بکشانید تا کسب و کار خود را گسترش دهید.

موشک سئو |افزونه WP Schema Pro نشانه گذاری Schema وردپرس | ساخت Structure Data گوگل در وردپرس

دانلود رایگان افزونه Schema Pro

نظر