فروش دوره های آموزشی با قالب استادیار

یکی از مهم ترین سایت هایی که با استفاده از وردپرس می توانیم به خوبی طراحی و پیاده سازی کنیم، قالب استادیار می باشد. در واقع می توان گفت که این قالب با ویژگی های مثبتی که دارد می تواند یکی از مهم ترین گزینه ها برای فروش دوره های آموزشی به شمار رود.

امروزه فروش دوره های آموزشی و در کل آموزش آنلاین بسیار گسترده شده است و با توجه به استقبال بسیار زیادی که از این بازار می شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که بسیاری از وبمسترها به دنبال طراحی سایت وردپرسی برای فروش دوره های آموزشی خود می باشند. در این خصوص قالب استادیار می تواند یکی از بهترین های قالب وردپرس به شمار رود که در دسترس شما می باشد و یک قالب تماما ایرانی با پشتیبانی کامل از زبان فارسی به شمار می رود.

همچنین پشتیبانی از ووکامرس در این قالب باعث شده است تا شما بتوانید در کوتاه ترین زمان سایت خود را راه اندازی کرده و فروش محصولات آموزشی خود را انجام دهید. ویژگی ها و مزایای قالب استادیار باعث شده است تا تعداد بسیار زیادی از سایت هایی که اکنون در این خصوص در حال فعالیت می باشند، از این قالب استفاده داشته باشند. در صورتی که سوالی در این خصوص داشته باشید می توانید در ادامه با ما همراه باشید و بیشتر در مورد مزایای این قالب وردپرس اطلاعات کسب کنید.

مزایای قالب استادیار

مزایای قالب استادیار

مزایای قالب استادیار چیست؟

به طور کلی می توان گفت که قالب استادیار یک قالب طراحی شده برای فروش دوره های آموزشی می باشد. شما می توانید دوره های مربوطه را به صورت فایل Zip، متن و ویدیو به فروش برسانید و امکانات کامل این سایت باعث می شود تا کاربران بتوانند از آن استفاده داشته باشند. همچنین یک بخش کامل برای امکان طراحی کوییز برای شما وجود دارد تا کاربران بتوانند از آن استفاده داشته باشند. از دیگر مزایای قالب وردپرسی استادیار می توان به قابلیت کامل فروش دوره ها به واسطه افزونه ووکامرس اشاره نمود. اتصال به درگاه های بانکی، برخورداری از امکان دانلود فایل به صورت اختصاصی و بهینه سازی ساده در کنار سرعت بالای قالب باعث شده است تا کاربران بسیاری از این قالب استفاده داشته باشند.

قالب استادیار

قالب استادیار

استادیار به شما کمک می کند تا به سادگی بتوانید عملیات فروش فایل های آموزشی خود را انجام دهید و با توجه به طراحی کامل و ریسپانسیو، بیشترین مخاطبان را به سایت شما دعوت می کند که در نتیجه آن می توانید استفاده بسیار مناسبی از این قالب داشته باشید.

 

دانلود قالب از راستچین