جلسه دهم ابزار ها در وردپرس

ابزار ها در وردپرس

ابزار ها در وردپرس یکی دیگر از آموزش های سایت ما برای آموزش کامل وردپرس می باشد که ما برای شما آماده کرده ایم. در آموزش ابزار ها در وردپرس قصد داریم تا شما را به طور کامل با این قسمت آشنا کنیم و تمامی مطالب ابزار ها در وردپرس را برای شما به صورت کاملا توصیفی شرح دهیم.

ابزار ها در وردپرس شامل ۳ بخش کلی به نام های مخابره کنید، درون ریزی و برون ریزی می باشد که شما عزیزان با کمک این ابزار ها در وردپرس می توانید به سادگی و تنها صرف چند دقیقه از سایت های دیگر مطالب را کپی ، ویرایش و همچنین منتشر کرده و اطلاعات سایت خود را ذخیره کرده و به سایت دیگری انتقال دهید.

ابزار ها در وردپرس

ابزار ها در وردپرس

می توانیم به کمک این ابزار ها در وردپرس بک آپ و نسخه پشتیبانی را از سایت خود تهیه کنیم و آن را در کامپیوتر خود ذخیره نماییم.

همچنین می توان به کمک این ابزار ها در وردپرس اطلاعات دیگر سایت ها را نیز به سایت خود انتقال دهیم

آموزش مخابره کنید به وسیله ی ابزار ها در وردپرس

به وسیله ی این ابزار شما قادر خواهید بود همان طوری که در بخش توضیحات خود این ابزار مشاهده می کنید از هر سایتی که مد نظر شما است مطالب مورد علاقه خود را کپی کرده و همزمان ویرایش کنید و سپس در سایت خود انتشار دهید. این ابزار ها در وردپرس می توانند  خیلی برای شما کاربردی باشند زیرا که شما به راحتی می توانید در سایت مدنظر عملیات را انجام دهید و مطالب رو کپی و ویرایش کنید بدون اینکه به پنل کاربری و مدیریت آن سایت مراجعه نمایید.

مخابره در ابزار وردپرس

با توجه به تصاویر زیر می توانید به راحتی این آموزش رو دریابید.

در ابتدا شما باید وارد پنل کاربری و مدیریت وردپرس خودتون بشید و سپس همون قسمتی که می خواهید برای آن مخابره انجام دهید را انتخاب کنید. شما می توانید با انجام عمل بکشید و رها کنید گزینه مخابره کنید را برداشته و در نوتیفیکیشن اعلانات و یا علاقه مندی هایتان قرار دهید تا بتوانید هر زمانی که خواستید به آن دسترسی داشته باشید.

ورود به سیستم:

بعد از ورود به سیستم شما می توانید وارد سایت مد نظر خود شوید و سپس بخشی از مطالب رو که مورد علاقه شما است کپی کنید تا در سایت خودتان منتشر شود. برای مثال شما می توانید وارد یک فروشگاه اینترنتی شوید و قسمتی از متن رو که جذابیت زیادی برای شما داره کپی کنید، شما همچنین می توانید این متن را با یک متن دیگر که مرتبط با متن اول هست ادغام و ترکیب نمایید و سپس در سایت خود منتشر نمایید.

پس از انتخاب متن و کپی کردن آن و یا ادغام چند مورد باید گزینه مخابره کنید را انتخاب کنید تا کادر محاوره ای برای شما ایجاد شود که این کادر همان صفحه ارسال نوشته می باشد و می توانید در آن متن خود را پیست کرده و در سایت منتشر نمایید.

مخابره در ابزار وردپرس

مخابره در ابزار وردپرس

شما با این ابزار بسیار کاربردی می توانید از این پس هر مطلبی را که از نظرتان جالب به نظر می رسد کپی کرده و در سایت خود انتشار دهید البته باید کمی حواستان را جمع کنید که متن سایت شما دقیقا مشابه متن سایت رقیب نباشد و کلماتش بازنویسی شده باشند به این دلیل که هم رتبه سایت و سئوی شما را پایین می آورد و هم امکان شکایت را برای سایت رقیب فراهم می کند.

برگردان دسته ها و برچسب ها به وسیله ابزار ها در وردپرس

در این قسمت از مخابره کنید می توانید دسته ها و برچسب ها را درون ریزی کرده و آن ها را با سایت های دیگر تبادل کنید . همچنین شما می توانید از سایت های دیگر دسته ها و برچسب ها را در صورت تمایل تبدیل به دسته ها و برچسب های خود کنید.

آموزش درون ریزی به وسیله ی  ابزار ها در وردپرس

درون ریزی یکی دیگر از ابزار ها در وردپرس است که به وسیله ی آن شما می توانید تمامی اطلاعات مدنظر خود را به آسانی و مانند آب خوردن به سایت خود منتقل کنید و سایت جدید خود را با اطلاعاتی که قبلا در سایت دیگری داشتید به روز کرده و به گونه ای همان سایت را با دامنه ای دیگر در اختیار داشته باشید .

درون ریزی

درون ریزی

در این روش شما می توانید محتوا تمامی قالب ها و همچنین افزونه ها را به سایت خود منتقل کنید و محتویات آن ها مانند نوشته ها، برگه ها، دیدگاه ها، فایل ها و برنامه نویسی های سفارشی، دسته ها، برچسب ها و … را نیز به همین صورت در سایت جدید خود داشته باشید.

در ابتدا شما باید بر روی دکمه ی wordpress کلیک کنید و منتظر بایستید تا افزونه های این قسمت بالا بیایند تا افزونه ی WordPress Importer را نصب و فعال کنید.

به وسیله ی این افزونه و ابزار ها در وردپرس شما قادر خواهید بود تا تمامی فایل ها و پشتیبان های مد نظر خود را در سایت جدید درون ریزی کنید و سایت خود را با آن ها به روز کنید و لذت ببرید.

آموزش برون ریزی به وسیله ی ابزار ها در وردپرس

برون ریزی در وردپرس دقیقا برعکس درون ریزی در وردپرس می باشد به این صورت که در آن جا فایلی را اضافه می کردید اما در اینجا تنها از فایل های موجود یک کپی و پشتیبان می گیریم، در درون ریزی ما سایت فعلی را به روز می کنیم در حالی که در برون ریزی ما برای آینده برنامه ریزی و پیش بینی می کنیم.

برون ریزی

برون ریزی

خیلی ها شاید نگران باشند که سایتشان در معرض حمله قرار بگیرد و یا به دلایلی اطلاعات موجود در سایتشان پاک شده و محتویات از بین بروند، بعضی ها هم می خواهند سایت خود را به دامنه ی دیگری انتقال دهند و یا به دلایلی دیگر آن را ترک کرده به سایت دیگری مراجعه کنند.

در این هنگام اگر افراد بخواهند یک نسخه پشتیبان از محتویات سایت خود داشته باشند می توانند به این قسمت مراجعه کنند و اطلاعات مدنظر در رابطه با نوشته ها، برگه ها، قالب ها و … را همانند تصویر مربوطه دریافت کنند و در زمانی که لازم داشتند آن را در مکان دیگری درون ریزی نمایند.

نظر