یوزرپرو

افزونه userpro فارسی

چگونه با افزونه userpro فارسی، پروفایلی حرفه ای داشته باشیم؟

همان طور که می دانید سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم مدیریت محتواها است و طرفداران زیادی دارد. بخش پروفایل یا کاربری یکی از قسمت های مهم هر سایتی است که وردپرس عملکرد خوبی در این بخش نداشته است در واقع از صفحه کاربری ساده ای استفاده کرده است. افزونه userpro فارسی وردپرس یکی از بهترین افزونه های ساخت پروفایل حرفه ای است که در به خوبی توانسته است این کاستی را جبران نماید.

طراحی پروفایلی حرفه ای با افزونه userpro فارسی

طراحی پروفایلی حرفه ای با افزونه userpro فارسی

امروزه بیشتر وب سایت هایی که از نظر سئو در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی دارند طراحی کاربر پسندانه ای دارند. در واقع شما می توانید با ساخت پروفایل کاربری حرفه ای تعداد بازدید سایت خود را به طور قابل توجهی افزایش دهید. افزونه userpro فارسی وردپرس یکی از حرفه ای ترین و بهترین افزونه های ساخت پروفایل کاربری است که طراحی فوق العاده زیبایی را دارد. این افزونه در بزرگ ترین فروشگاه معتبر جهانی envato بیش از ۱۸۰۰۰ فروش دارد.

افزونه یوزر پرو به هریک از کاربران این امکان را می دهد تا برای خود پنل کاربری حرفه ای طراحی نمایند به طوری که هریک از کاربران قادر هستند تصویر پروفایل خود را ویرایش نمایند، نام پروفایل خود را تغییر دهند، پس زمینه پروفایل خود را ویرایش نمایند.

قابلیت های افزونه userpro فارسی:

قابلیت های افزونه userpro فارسی

قابلیت های افزونه userpro فارسی

  • امکان ورود به وردپرس از طریق حساب کاربری شبکه های اجتماعی

افزونه userpro فارسی این قابلیت را به شما می دهد تا بتوانید با حساب کاربری شبکه ی اجتماعی مانند فیس بوک، گوگل، توییتر خود وارد سایت وردپرس خود شوید یا در آن ثبت نام کنید. این قابلیت کاربردی باعث شده است تا کاربران زیادی تنها با یک کلیک و به راحتی وارد سایت شما شوند.

  • قابلیت اعمال محدودیت محتوای سایت برای مهمانان سایت

افزونه user pro فارسی به شما این امکان را می دهد تا بخشی از محتوای سایت یا کل آن را برای کاربران خود محدود نمایید. شما با استفاده از این قابلیت از کاربران می خواهید که اگر مایل هستند از محتوای سایت شما استفاده نمایند بایستی در سایت شما ثبت نام کنند که این کار باعث افزایش تعداد کاربران سایت می گردد.

  • قابلیت ثبت نام ساده و راحت هریک از کاربران با افزونه userpro فارسی

با نصب افزونه یوزر پرو صفحه ورود به سایت از حالت ساده وردپرس تغییر می کند و هریک از کاربران می توانند به راحتی درسایت ثبت نام نمایند و وارد سایت گردند. این افزونه حرفه ای طرح های مختلفی اعم از کلاسیک، مدرن، گرند را داراست و ظاهری فوق العاده زیبایی را خلق می کنند.

  • قابلیت تعریف عضویت ویژه افزونه userpro فارسی

با استفاده از افزونه یوزر پرو می توانید بین کاربران خود تفاوت قائل شوید و اهمیت بیشتری به کاربران دائمی خود دهید. در واقع این افزونه این امکان را به شما می دهد تا بتوانید امکانات و محتوای بیشتری را از سایت خود را در اختیار کاربران ویژه  بگذارید که بازدید بیشتری از سایت شما دارند. با این عمل سایر کاربران نیز تشویق می شوند که زمان بیشتری را به سایت شما اختصاص دهند و از این طریق تعداد بازدید سایت شما به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد.

  • قابلیت سفارشی سازی فوق العاده افزونه userpro فارسی

این افزونه دارای امکانات زیادی است و کاربران به واسطه این امکانات می توانند برای خود پنل کاربری حرفه ای را طراحی نمایند. به عنوان مثال کاربر می تواند اطلاعات حساب کاربری خود را قفل نماید تا سایر افراد قادر به مشاهده آن نباشند یا تصاویر پروفایل خود را به آسانی تغییر دهند.

هم چنین می توان فیلدهای خاصی را برای ثبت نام هریک از کاربران تعیین نمود به عنوان مثال برای کاربر تعیین کنیم که فقط با وارد کردن ایمیل یا شماره همراه بتواند در سایت ثبت نام نماید. طراحی فرم ها به آسانی انجام می گیرد زیرا تمام عناصر آماده هستند و می توان فقط تنها با یک کلیک آن ها را درگ نمود و فرمی حرفه ای داشت.

  • قابلیت واکنش گرایی یا ریسپانسیو بودن افزونه userpro فارسی

همان طور که می دانید بیشتر افراد از طریق دستگاه های موبایل در دنیای مجازی دنبال رفع نیازهای خود هستند بنابراین واکنش گرایی یا ریسپانسیو بودن سایت از اهمیت بالایی برخوردار است. افزونه یوزر پرو اورجینال فارسی کاملا با دستگاه های موبایل سازگار است و شما می توانید با اطمینان خاطر سایت خود را در این دستگاه ها مشاهده نمایید.

دانلود از راستچین

نظر