پروژه طراحی سایت

اهمیت اجرای پروژه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن برای تمامی کسب و کارها

به دلیل رشد و پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تغییر شکل کسب و کارها، شاهد این ماجرا هستیم که طراحی سایت به یکی از اصلی ترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی تبدیل شده و مهم ترین پیش نیاز ورود به دنیای کسب و کار آنلاین، در بازار پر رقابت امروزی است.

با اقدام به طراحی سایت، به کسب و کار خود وسعت بیشتری می بخشید. زیرا کاربران بیشتری را به سوی شما هدایت می کند .و آنها را با گستره خدمات شما آشنا می‌سازد.

چنانچه صاحب هر نوع کسب و کار و تجارتی هستید، قطعا تصمیم دارید که در فضای رقابتی موجود، خوش بدرخشید. همچنین از رقیبانی که فعالیتی مشابه شما انجام می دهند، عقب نمانید. برای رسیدن به این منظور می توان با یک پروژه طراحی سایت حرفه ای، فضای مناسبی را برای کار و فعالیت بهینه و ارتباط با مشتریان و مخاطبان، فراهم نمود.

لازم به ذکر است که طراحی اپلیکیشن و نرم افزارهای موبایل، جایگزینی برای سایت شده اند .اپلیکیشن ها می توانند بسیاری از خدمات قابل ارائه توسط سایت را نیز پوشش دهند. ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که نقش این دو (طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن) مکمل یکدیگر هستند. به این معنا که هر یک از آنها وظیفه ی خاصی را بر عهده دارند و سایت با تمرکز بر محتوا و اپلیکیشن با تمرکز بر تعامل با مخاطبان، بخشی از فعالیت های مربوط به هر کسب و کار را انجام می دهند.

با در نظر داشتن این موضوع که آمار استفاده کنندگان اينترنت، روزانه در حال افزایش است، میتوان به فضای اينترنت خوش بین بود و آن را به عنوان بستر مناسبی براي ارائه ی خدمات و ایجاد ارتباط دانست. بنابراین پروژه های طراحی سایت می توانند اقدامی بهینه در راستای پیدایش فرصتهای نو در تجارت آنلاین باشند.

طراحی سایت و دسترسی به امکانات بیشتر

عصر جدید را دنیای تجارت الکترونیک می نامند . مشخصا، وب سایت ها می توانند ابزار کاربردی مناسبی برای کسب و کار ها باشند. زیرا نقش  به سزایی در روند معرفی کالاها و خدمات، افزایش بازدید، جذب مشتری و افزایش فروش خواهند داشت.  شما می توانید با توجه به اهدافی که برای کسب و کار و تجارت خود در نظر دارید، اقدام به طراحی سایت نمایید تا از امکانات متعدد آن در روند بازاریابی آنلاین برخوردار شده و گامی مطمئن در جهت تحقق اهداف کاری خود بردارید.

یکی از دلایل اصلی تاکید بر داشتن وب سایت، افزایش وجهه و اعتبار کسب و کار و شرکت شما خواهد بود . در عین حال بهبود بخشی راندمان کاری را در پی خواهد داشت. همچنین می توانید با تکیه بر برند تجاری و اعتباری که در بین مشتریان و همکاران به دست آورده اید. به معرفی خدمات و محصولات پرداخته و با صرف  هزینه ای کم و مقرون به صرفه، به امور تبلیغاتی سایت در سطح گسترده بپردازید.   مشتریانی از اقصی نقاط کشور به دست آورید. به این شیوه، شما این امکان را برای مشتری فراهم می کنید که  بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی و محدودیت زمانی با شما در ارتباط باشند و از خدمات شما استفاده نمایند.

این نکته را در نظر داشته باشید که برای دریافت بازخورد عالی، باید از جدیدترین تکنیک های طراحی سایت استفاده نمایید . برای این کار حتما از متخصصین با تجربه و ماهر در این زمینه کمک بگیرید .تا شما را در مسیر تحقق اهدافتان یاری کنند.

همانطور که اشاره کردیم، در کنار طراحی سایت می توانید از طراحی اپلیکیشن موبایل قدرتمند و کاربردی،  بهره مند شوید.  از آن طریق، امکانی را برای ارتباط  آسان تر مخاطبانتان با خودتان فراهم کنید. در ادامه مزیت ها و ویژگی های داشتن اپلیکیشن برای یک کسب و کار را توضیح خواهیم داد.

مزایای طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن می تواند یک عامل مثبت  در روند برقراری ارتباط شما با مشتریان باشد. طراحی اپلیکیشن انجام کارها را آسان تر و ساده تر می نماید. به طوری که کاربران بتوانند محصولات و خدمات مورد نیاز خود را از طریق آن  ثبت نمایند و سفارش دهند. پس می توان گفت که انجام امور را برای کاربران ساده تر و جذاب تر می نماید.

اپلیکیشن ها فواید زیادی برای کاربران دارند.ضمنا برای صاحبان مشاغل نیز می توانند بسیار سودآور و مفید باشند، به طوری که صاحبان مشاغل از طریق آن ارتباط موثری را با مشتریان برقرار می نمایند. و همچنین باعث صرفه جویی در هزینه تبلیغات می شود . و به طرز چشمگیری آن را کاهش  می دهد. زمانی که یک اپلیکیشن بر روی گوشی موبایل مخاطب نصب شود، به طور ناخودآگاه مورد بازدید قرار می گیرد . برند تجاری را در ذهن مخاطب، ماندگار می کند. به  دلیل فواید و محبوبیت اپلیکیشن ها، همواره بر تعداد آنها افزوده می شود و به یکی از الزامات ضروری کسب و کارها تبدیل شده است.

شاید برای برخی از افراد این سوال ایجاد شود که طراحی سایت اولویت بیشتری دارد یا طراحی یک اپلیکیشن؟

با توجه به توضیحات ارائه شده در  این مقاله، می توان بیان داشت که اقدام به طراحی سایت اولویت بیشتری دارد. برای یک کسب و کار، داشتن سایت نسبت به اپلیکیشن، کارایی بیشتری دارد. نکته ی بیان شده به این معنا نخواهد بود که  داشتن تنها یکی از آنها کافی است و نیازی به دیگری نیست. بلکه منظور این است که بهتر است برای شروع فعالیت آنلاین خود، در ابتدا یک سایت داشته باشد. و پس از معرفی محصولات خود و کسب اعتبار بیشتر نزد کاربران، در مراحل بعدی، اقدام  به طراحی اپلیکیشن نماید.

بسیاری از افراد برای دسترسی و خرید محصولات مورد نیاز خود، در موتورهای جستجوگر گوگل به سرچ می پردازند . و از طریق لیستی که به آنها معرفی می شود با سایت شما آشنا خواهند شد. در نتیجه داشتن سایت می تواند بسیار مفید باشد . زیرا کاربر  را به سوی شما هدایت می کند. در صورتی که اگر شما فقط یک اپلیکیشن داشته باشید، قطعا کاربران از آن بی اطلاع خواهند بود . و شاید در مدت زمانی بسیار طولانی و با صرف هزینه های هنگفت برای انجام تبلیغات گسترده، بتوانید کاربران زیادی را جذب کنید.

سایت می تواند به عنوان یک مرجع برای معرفی شما به کاربران و جذب آنها باشد. و در عین حال مکانی برای تبلیغ اپلیکیشن باشد. در نهایت  باید اشاره کنیم که شرط اساسی برای موفقیت پروژه طراحی سایت و اپلیکیشن، اجرای درست و اصولی آن است . در نظر داشتن هویت برند‌ و ارائه بهترین تجربه کاربر است.

طراحی سایت و اپلیکیشن توسط کانون وردپرس

ما در کانون وردپرس امکان طراحی سایت و اپلیکیشن را برای شما ایجاد کرده ایم.فقط شما باید ابتدا در کانون وردپرس ثبت نام کرده و پروژه خود را تعریف و ارسال کنید.فریلنسرهای ما پروژه شما را دیده و پیشنهادهای را برای شما ارسال خواهند کرد.شما می توانید به بهترین پیشنهاد پروژه خود را بسپارید و در نهایت آن را ظرف چند روز دریافت کنید.

کانون وردپرس مکانی برای متخصصین نیز هست تا بتوانند از تخصص خود کسب درآمد کنند

 

نظر