قالب وودمارت(Woodmart)

قالب ووردمارت Woodmart را بشناسید!

از جمله قالب های خوش ساخت در زمینه سایت و برای فروشگاه های اینترنتی می توان به قالب وودمارت اشاره کرد. شما باید قالب وبسایت وردپرس خود را با حساسیت بالا انتخاب کنید چرا که نخستین چیزی که توجه بیننده را جلب خواهد کرد این بخش است. قالب وودمارت به شما اجازه می دهد که به عنوان یک کاربر، هم خرید خوبی از نظر کالایی یا خدماتی داشته باشید و هم اینکه امکانات بسیار زیادی را در اختیار افرادی که به آن ها مدیر فروش گفته میشود قرار خواهد داد.

قالب وودمارت

قالب وودمارت

معرفی قالب وودمارت برای کسب و کار و درآمد

در واقع، قالب وودمارت Woodmart را میتوانید برای ساختن فروشگاه های آنلاین مورد استفاده قرار دهید. رابط کاربری که در این زمینه وجود دارد تجربه یک خرید خوب را برای کاربران رقم خواهد زد. ایجکس در این بین به کار گرفته شده است که در هر صفحه آن سرعت را تا حد زیادی بالا ببرد و هم اینکه اطلاعات مربوط به مشاهده محصول نیز به راحتی در دست پذیرنده قرار گیرد.

یکی از مهم ترین ویژگی های این قالب  سرعت بالا در انتقال داده هاست که از جانب مشتری به فروشنده و برعکس ایجاد خواهد شد و شما از این لحاظ به راحتی می توانید درآمد و همچنین میزان فروش و دیگر آمارهای مربوطه را در این زمینه در صفحه مدیریت فروش مشاهده کنید.

تنظیمات گسترده ای که در این بخش وجود دارد، به شما اجازه خواهد داد تا بدون وارد کردن هیچ نوع کدی در این زمینه تنظیمات مورد نظر خود را عمل کنید. شما زمانی که با این قالب کار می کنید نیازی نیست که افزونه های جانبی را اضافه کنید و میتوانید به تنهایی تمامی نیازهای گرافیکی خود را در این زمینه برآورده سازید. دقت و همچنین سرعت بالا و هوشمند و ترکیب این دو با طراحی های گرافیکی که در زمینه جذب پانل تنظیمات مهم هستند به شما این امکان را می دهند که تجربه ای لذت بخش با قالب وودمارت داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های قالب این است که می توانید آن را شخصی سازی کنید. در این بخش شما قادر خواهید بود تا به راحتی فروشگاهی را بسازید که باب میل شماست و در این بخش هر تغییری را اعمال کنید. تغییر فونت و همچنین رنگ که طراحی کلی وب سایت را تغییر خواهد داد در قالب وودمارت قابل انجام است و شما میتوانید این تغییرات را در پیشخوان وردپرس هم تغییر دهید. برای استفاده از قالب وودمارت همچنین می توانید از طراحی ریسپانسیو آن هم استفاده کنید.

 

خرید از راستچین

دانلود رایگان قالب  woodmart از کانون وردپرس

نظر