افزونه مداد زرد

افزونه مداد زرد با این نام هیجان انگیز برای شما چه خواهد کرد؟

این افزونه در واقع یک ویرایشگر است که به شما اجازه خواهد داد به عنوان یک فرد مبتدی و حتی فوق حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید. شما میتوانید با این افزونه ، قالب های خود را ویرایش کنید و نکته جالب اینجاست که هیچ تفاوتی ندارد که شما از چه قالب وردپرسی در این زمینه استفاده می کنید.

افزونه Yellow Pencil در واقع تمامی تگ هایی که در قالب شماست را شناسایی خواهد کرد و به شما امکان ویرایش آن ها را خواهد داد. این کار به هیچ وجه سخت نخواهد بود و همانطور که گفتیم، تفاوتی ندارد که شما مبتدی هستید یا فوق حرفه ای. عده بسیاری از افراد حتی به عنوان یک فرد مبتدی میخواهند قالب آن را ویرایش کنند. اینجاست که این پلاگین به کمک شما خواهد آمد!

چرا باید از افزونه Yellow Pencil استفاده کنید؟

شما به راحتی می توانید با استفاده از این پلاگین، تغییراتی که شاید در نظر بسیار پیچیده هم باشند در صفحات وب سایت خود ایجاد کنید و نکته جالب این است که نیازی به برنامه نویسی در این زمینه نخواهید داشت. افزونه مداد زرد شامل ویژگی های بسیاری است که در این بخش به بررسی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

استفاده آسان از افزونه مداد زرد

افزونه مداد زرد در واقع به شما این امکان را خواهد داد که ظاهر سایت را به صورت کاملا ساده و زنده تغییر دهید. این افزونه شامل سه پالت رنگی با طیف رنگ های مختلف است. اگر شما هم به نقاشی و ترکیب رنگ ها علاقه مندید میتوانید از این افزونه استفاده کنید تا سایت خود را خاص کنید.

در افزونه مداد زرد ۵۰ انیمیشن به صورت آماده وجود دارد. این افزونه سازگار با تمامی قالب های وردپرس است. شاید سوالی که در این زمینه برای شما پیش بیاید این است که آیا این افزونه از فونت فارسی هم پشتیبانی خواهد کرد؟ در پاسخ باید بگوییم که بله، شما میتوانید با استفاده از این افزونه تمامی این تغییرات را ایجاد کنید. در واقع افزونه مداد زرد یک انیمیشن ساز اختصاصی هم به شمار می آید. این ها تنها بخشی از ویژگی های مثبت افزونه مداد زرد هستند و می توان ده ها ویژگی مثبت دیگر را نیز در این زمینه اعلام کرد.

شما میتوانید برای استفاده از افزونه Yellow Pencil به آسانی آن را دانلود کنید. این افزونه در دو نوع رایگان وغیررایگان وجود دارد که نسخه رایگان آن تنها دمویی از برنامه است و تمامی کارها را میتوانید با نسخه غیر رایگان انجام دهید.

دانلود رایگان افزونه

نظر