چه کسانی باید از قالب فروشگاهی زنبیل استفاده کنند؟

اگر شما هم به دنبال طراحی یک سایت وردپرسی زیبا با موضوع فروشگاه اینترنتی هستید، قالب فروشگاهی زنبیل می تواند یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما به شمار رود که با کارایی بسیار زیادی طراحی شده است و می تواند یکی از گزینه های واقعا مناسب پیش روی شما باشد. در این مقاله ما قصد داریم این قالب را به شما معرفی کنیم و ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم.

این قالب وردپرس به شما این امکان را می دهند تا فروشگاه اینترنتی خود را بدون نیاز به حتی یک خط کدنویسی ایجاد کنید! این قالب ها باید بر اساس برخی از پارامترها مانند سرعت، کارایی و دقت در طراحی انتخاب شده و مورد استفاده قرار گیرند. یکی از بهترین قالب های فروشگاهی که برای CMS وردپرس توانسته است به موفقیت بسیار گسترده ای دست پیدا کند، قالب فروشگاهی زنبیل می باشد. این قالب برای اولین بار در سال ۱۳۹۶ منتشر شد و در حال حاضر به عنوان یک قالب تماما ایرانی با ویژگی های مناسب به شمار می رود.

قالب فروشگاهی زنبیل

قالب فروشگاهی زنبیل

چرا قالب فروشگاهی زنبیل را باید انتخاب کنیم؟

به طور کلی می توان گفت که قالب فروشگاهی زنبیل با توجه به نیاز وب مستر ها یعنی توانایی کامل مشاهده در قالب صفحات موبایل اشاره نمود. بیشتر از ۸۰ درصد از کاربران اینترنت با موبایل وبگردی می کنند و در این حالت شما باید یک وب سایت کاملا حرفه ای داشته باشید که از قابلیت های مناسبی برخوردار باشد. از دیگر ویژگی های بسیار مثبتی که برای این قالب فروشگاهی می توان بیان کرد، سرعت بالای لود برای کاربران می باشد. همچنین ظاهر سایت را می توانید بر اساس سلیقه خودتان باز طراحی کنید و با توجه به این مسائل می توان گفت که قالب فروشگاهی زنبیل می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد.

امکان درج فاکتور و ثبت سفارش کامل در کنار بهینه سازی بسیار خوبی که برای این قالب در نظر گرفته شده است نیز از دیگر ویژگی هایی است که باعث شده است تا این قالب به عنوان یکی از بهترین انتخاب های پیش روی شما تبدیل شود.

نتیجه گیری

انتخاب قالب مناسب برای وردپرس دارای اهمیت بسیار زیادی است و باید با دقت بسیار زیادی نسبت به انتخاب آن اقدام نمود. ما در این مقاله با شما همراه بودیم تا بتوانیم بیشتر در خصوص ویژگی های قالب فروشگاهی زنبیل با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

 

دانلود قالب زنبیل از سایت راستچین

نظر